Specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Ma 10 lat doświadczenia w bankowości korporacyjnej w zakresie finansowania strukturalnego oraz 2,5 roku w doradztwie finansowym. Przed dołączeniem do TFI Energia pracował w Deloitte jako Menedżer w dziale Doradztwa Finansowego, gdzie prowadził projekty w zakresie doradztwa dłużnego i kapitałowego, w tym dotyczące finansowania projektów inwestycyjnych, finansowania eksportu, restrukturyzacji i inne.

Wcześniej pracował w bankowości korporacyjnej FM Bank PBP oraz w ING Banku w Warszawie i Amsterdamie. W trakcie swojej kariery pracował przy licznych projektach finansowania strukturalnego, głównie transakcjach typu project finance w sektorze energetycznym, a także infrastrukturalnym i TMT. Od kilku lat specjalizuje się w szczególności w branży odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof Kadłubowski ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Nauk Ekonomicznych na kierunku Informatyka i Ekonometria oraz podyplomowe studia z bankowości w Szkole Głównej Handlowej.

Od listopada 2018 r. zatrudniony w TFI Energia na stanowisku Dyrektora Inwestycyjnego.

pgetfi_site